درباره سی ام اس کار …

سی ام اس کار  یک سایت فروش محصولات دیجیتالی نظیر قالب وردپرس ، افزونه وردپرس ، قالب جوملا و به صورت کلی یک مرجع کامل فارسی برای هم وطنان عزیزمان می باشد.

سی ام اس کار ، از سال 2018 آغاز به کار کرده است و در فراز و  نشیب های مشکلاتی که در مسیر خود داشت امروز اینجاست.

سایت سی ام اس کار همانند سایر برند های مطرح دیگر که در زمینه فروش محصولات دیجیتالی در زمینه وب مشغول فعالیت هستند شروع به کار کرده است و به زودی با امکانات فوق العاده و استفاده از جدید ترین و بروز ترین دانش روز دنیا در زمره برترین سایت های ایران و جهان خواهد بود.

 

سی ام اس کار بر پایه سیتم چند فروشندگی می باشد و از افزاد با استعداد و  خلاق برای همکاری در زمینه فروشندگی دعوت می نماید تا در صوت تمایل رزومه کاری خود را برای اعلام همکاری ارسال نمایند.

سی ام اس کار متشکل از یک تیم برنامه نویسی بسیار قدرتمند و مدعی در زبان PHP  می باشد که در مسیر فراز و نشیب های مشکلاتی که سی ام اس های و یا استفاده نا صحیح از ابزار های آنها ممکن است برای شما بوجود آورد در کنار شما باشد.

 

در صورت هر گونه بروز مشکلی در هر یک از محصولات سی ام اس کا می توانید گزارش موجود را اطلاع رسانی کرده و در اولین فرصت پیگیری گردد.

لازم به ذکر است که هر گونه خریدی از سی ام اس کار با اطمینان خاطر کامل بوده و در صورت بروز و یا مشاهده هر گونه مشکلی در محصولاتمان وجه پراختی بی درنگ به شما عودت داده می شود.

 

اعتماد شما سرمایه ماست.